Kontakta oss

Besöksadress
Avestagatan 35
163 53 Spånga

Postadress
BOX 4082
181 04 Lidingö

Telefon
+46 (0)8-445 74 40

Epost
info@maxel.se

Öppettider
Mån-tor 07.30-16.30
Fre 07.30-16.00
Lunchstängt 12.00-13.00 ​

Kundsupport

Christoffer During

Ansvarig Kundsupport/Teknisk Innesäljare

Telefon:

08-445 74 40

Epost:

kundsupport@maxel.se

Mattias Eliasson

Teknisk Innesäljare

Telefon:

08-445 74 40

Epost:

kundsupport@maxel.se

Ghofran Aloqlah

Ljusdesigner

Telefon:

08-445 74 40

Epost:

kundsupport@maxel.se

Försäljning

Edson Öquist

Projektsäljare region Stockholm

Telefon:

073-095 73 95

Epost:

edson.o@maxel.se

Urban Stenlund

Projektsäljare region södra Norrland

Telefon:

073-075 61 21

Epost:

urban.s@maxel.se

Patrik Bozic

Projektsäljare region Väst

Telefon:

070-968 07 24

Epost:

patrik.b@maxel.se

Stefan Karlstein

Ljuskonsult

Telefon:

070-366 28 40

Epost:

stefan.k@maxel.se

Marknad

Johanna Laser

Marknadsansvarig

Telefon:

070-844 87 47

Epost:

johanna.l@maxel.se

Produkt

Kishor Pasala

Produktansvarig

Telefon:

073-040 22 03

Epost:

kishor.p@maxel.se

VD

Mattias Laser

VD

Telefon:

08-445 74 44

Epost:

mattias.l@maxel.se

Inköp och logistik

Peter Liljegren

Inköp- och Logistikansvarig

Telefon:

08-445 74 41

Epost:

peter.l@maxel.se

Produktion

Jacob Freyman

Produktion

Telefon:

070-238 34 13

Epost:

jacob.f@maxel.se

Erik Andersson

Produktion

Telefon:

08-445 74 40

Anton Gahnström

Produktion

Telefon:

070-248 52 44

Epost:

anton.g@maxel.se

Jenny Ström

Produktionssamordnare

Telefon:

070-882 84 38

Epost:

jenny.s@maxel.se

Lager

Tommy Gyllnérius

Lageransvarig

Telefon:

08-445 74 12